Perşembe, Şubat 21, 2019
Anasayfa > Telif

Telif

copyright


 

Web sitemizde bulunan tüm yazılar, görseller, şiir ve fotoğrafların hakları tarihkultursanat.com ve tarihkutursanat.com yazarlarına aittir. Web sitesinde yer alan herhangi bir içerik yazılı izin olmadan kopyalanamaz, değiştirilemez ve diğer basılı ve dijital mecralarda kullanılamaz. tarihkultursanat.com web sitesi ve yazarlarının hakları 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ile korunmaktadır. Web sitesinde yer alan bir yazı, makale, görsel, şiir, fotoğraf vb. içeriğin başka bir mecrada yayınlanması için yazının hak sahibine (web sitemiz veya yazarın kendisi olabilir) telif hakkı ödemeli veya özel izin almalıdır.

Web sitemiz ayrıca DMCA üyesidir. İzinsiz veya kural dışı kopyalanan içerikler için Türkiye Cumhuriyeti yasaları uygulanacağı gibi DMCA üzerinden kopyalanan yazının silinmesi ve yazıyı kopyalayan web sitesi için arama motorlarında engelleme çalışmaları yapılacaktır.

Bunların yanında web sitemizde bulunan yazı ve makalelere atıfta bulunabilir, içerikler makalelerde kaynak gösterilebilir, izin alarak, yazar adı ve yazının web sitemizde bulunan sayfasına bağlantı vererek alıntı yapılabilir. Yapılan alıntılarda kesinlikle değişiklik yapılamaz.

DMCA.com Protection Status